Tel: 0 216 465 95 56 – 57 Dream Project | info@dreamproject.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Masters of Events Nedir?
Kurumsal markaların etkinlik satın alıcıları, uluslararası tur operatörleri, acente ve etkinlik firmalarının üst düzey yöneticileri ile otel , etkinlik firması ve servis sağlayıcıları 2 gün boyunca B2B toplantılarla bir araya getiren etkinliktir.

Masters of Events Katılımcı Hosted Buyer Profili Kimlerdir?
Kurumsal markaların etkinlik ve organizasyonlarına karar veren üst düzey yöneticiler (Etkinlik, pazarlama, iletişim, satın alma yöneticilerinden oluşmaktadır)
Uluslararası tur operatörleri
Ulusal tur operatörleri
Etkinlik Firmaları
Acenteler

Masters of Events Exhibitior Profili Kimlerdir?
Oteller-Etkinlik Firmaları
Etkinlik ve organizasyon firmaları
Servis Sağlayıcılar (Turizm taşıma, dekor ,catering, insan kaynakları, ajanslar, havayolu, cruise, teknoloji firmaları ve organizasyon tedarikçileri )

B2B Paket içinde neler dahil ?
2 gün boyunca 15’er dakika toplantı hakkı ( Toplantılar etkinlikten 1 hafta önce online sistemden alınır ve etkinlik günü hosted buyerların masalarında gerçekleşir. Planlanan zaman dilimi çerçevesinde 40’tan fazla B2B toplantı yapılmaktadır)
Etkinliğin ilk günü akşam hosted buyerlar ile bir araya geleceğiniz MOE Party’e 2 kişi katılım hakkı
Etkinliğin ikinci günü gala yemeği düzeninde gerçekleşen ACE of M.I.C.E. Awards’a 2 kişi katılım hakkı
Etkinlik kapsamında ücretsiz öğle yemeği ve çay/kahve ikramları

Şirketimizden 2. Kişi katılabilir mi?
İki ayrı B2B toplantı paketi alındıysa 2. Kişiye ayrı toplantı takvimi oluşturarak katılabilir. Bir adet B2B toplantı paketi alındıysa sizinle birlikte aynı toplantılara ve etkinliklere katılabilir. Daha fazla kişinin katılımı halinde ekstra fiyatlandırma yapılmaktadır.

Konaklama/Transfer Nasıl Sağlanıyor?
Etkinliğin gerçekleşeceği otelden etkinlik kapsamında almış olduğumuz özel fiyatları katılımcılarımız ile paylaşıyoruz. Ödeme yapılmasına istinaden organizasyonunu sağlıyoruz.